درباره ما

شبکه آموزش مجازی ایرانیان در سال 1395 با هدف آموزش بدون مرز به کلیه ایرانیان داخل و خارج کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این استارتاپ ایرانی از سال 1384 تجربه آموزش زبانهای خارجی را به دانشجویان متعددی در مقاطع و سنین مختلف در مرکز آموزشی "آموزشگاه زبان عطار نیشابوری" در پرونده خود دارد. با توجه به پتانسیل بالقوه این واحد آموزشی و درنظر گرفتن بسترهای جدید فراهم شده که هرگونه محدودیت مکانی و زمانی و ابزاری را با استفاده از اینترنت حذف میکنند و همچنین همه گیر شدن آموزش مجازی در سرتاسر جهان به نحوی که میلیون ها نفر در کشورهای پیشرفته و هزاران نفر در کشورهای در حال توسعه نیازهای یادگیری خود را با آموزش مجازی مرتفع میکنند، بر آن شدیم تا با تجربه دوازده ساله خود یک کادر قوی آموزشی با مدرسین مجرب از سرتاسر جهان تشکیل داده و در راستای ارتقای سطح دانش هموطنان عزیزمان گامی هر چند کوچک ولی موثر برداریم.

215
دوره های برگزارشده
60
مدرس معتبر
2240
دانشجو
55000
دنبال کننده خارجی

“تا جایی که میتوانید روی خودتان سرمایه گذاری کنید، چون هر سرمایه گذاری روی خودتان، بهترین سرمایه گذاری است."

وارن بافت ، بزرگترین سرمایه گذار قرن 21 ام

اهداف ما :

اشتغالزایی و کارآفرینی

با توجه به ظرفیت نامحدود آموزش در بستر آموزش مجازی شبکه آموزش مجازی ایرانیان با فراخوان های گسترده از کلیه اساتید گرامی در مقاطع مختلف که ساکن هرجای کشور عزیزمان ایران یا جهان هستند دعوت به عمل می آورد تا در امر آموزش دانشجویان با این مجموعه همکاری کنند و لذا در مرحله اول پتانسیل اشتغالزایی برای هزاران نفر در سمت مدرس فراهم می باشد.

اما، آموزش به دانشجویان و پایان دوره های آموزشی و صرفاً “دریافت نمره قبولی” پایان رسالت ما نیست، بلکه دانش بدست آمده ابزاری است که باید از آن در جهت اشغالزایی بهره گیریم. حال ، اینکه چگونه این مهم را به انجام رسانیم، شبکه آموزش مجازی ایرانیان با ارائه مشاوره به دانشجویان مشتاق و علاقمند ورود به بازار کار از طریق سمینارها و وبینارها به بیان راهکارهای شروع کسب و کارهای گوناگون خواهد پرداخت تا دانشجویان ما بتوانند از آنچه آموخته اند به صورت عملی در دنیای کسب و تجارت بهره مند گردند.

پوشش دهی کلیه علوم و فنون

شبکه آموزش مجازی ایرانیان در نظر دارد تا کلیه علوم و فنون زیر را به شکل دوره های آموزشی در اختیار دانشجویان گرامی قرار دهد :

دوره های آموزش کلیه زبان های خارجی

دوره های آموزشی مدارس از ابتدایی تا متوســـــــطه

دوره های آموزشی علوم و فنون کامپیوتر

دوره های آموزشی اصول تجارت، کارآفرینی و بازاریابی

دوره های آموزشی کلیه دروس دانشگاهی

دوره های آموزشی مهارت های فنی و حرفه ای

پرورش ایده های خلاق

همیشه بین خواستن و محقق شدن یک پل وجود دارد. و آن پل “شروع کردن” است. بارها شده ایده های خلاقی به ذهن بسیاری از ما خطور کرده اما در پیاده سازی و شروع آنها تعلل کرده ایم و بعدها دیده ایم که سایرین آن ایده را پیاده سازی کرده اند. یکی از اهداف شبکه آموزش مجازی ایرانیان برگزاری جلسات و وبینارهای “طوفان فکر” یا “Brain Storming” است که در آنها ایده های مختلف بیان شده و سپس پخته و ساخته و پرداخته میگردند. در این جلسات افرادی که تجربیات عملی کردن ایده های خود را دارند موارد مربوط به احتمالات قابل وقوع در بازار را در اختیار سایرین قرار داده و ایده های خام اولیه از شکل یک ایده محض بودن خارج شده و حالت عملیاتی به خود میگیرد.

افزایش اعتماد به نفس و کارآیی دانشجویان

ما در شبکه آموزش مجازی ایرانیان سعی داریم با افزایش قابلیت های فردی دانشجویان سطح اعتماد به نفس و کارآیی آنان را بالا ببریم. اگر نگاهی منطقی به بازار کار و داوطلبان آن بیندازیم به وضوح میبینیم که بسیاری از جویندگان کار دارای قابلیت های کمی هستند در حالی که متقاضی یک شغل با درآمد بالا می باشند. از طرفی کارآفرینان برای پر کردن خلا موجود در بخش های مختلف سیستم خود نیازمند افراد زبده با قابلیت های مختلف نظیر دانستن زبانهای خارجی، اصول بازاریابی، رفتار با مشتری و …. می باشند که این قابلیت ها فقط توسط طیف معدودی از جویندگان کار پوشش داده میشود. یکی از اهداف ما پر کردن این خلا است تا دانشجویان این مجموعه پس از پایان کار به سادگی بتوانند جذب بازار کار و سرمایه گردند و یا در حالت بهتر خود یک کارآفرین گردند.

دپارتمان آموزشی ما

با تیم قدرتمند ما بیشتر آشنا شوید!