آموزش مجازی چیست؟

آموزش مجازی و یا E-Learning انتقال مفاهیم و دانش ها از طریق بستر اینترنت می باشد. در آموزش مجازی نیاز به حضور فیزیکی دانشجو در کلاس درس وجود ندارد، بلکه وی میتواند با استفاده از یک دستگاه کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ و حتی یک گوشی یا تبلت سر کلاس حاضر شود. بر خلاف تصورات عمومی امکانات برگزاری یک کلاس آنلاین نه تنها از کلاس فیزیکی کمتر نیست بلکه به مراتب بیشتر نیز می باشد. امکان ضبط کلاس، امکان به اشتراک گذاری سریع انواع فایل های چندرسانه ای نظیر عکس، فیلم، فایل صوتی، فایل نوشتاری و حتی امکان اشتراک فضای Desktop استاد و دانشجویان از امکانات ویژه آموزش مجازی می باشد.با آموزش مجازی میتوانید در بهترین زمانی که برای خودتان ممکن است سر کلاس حاضر شوید، بدون اینکه نیاز باشد هزینه و زمانی را به غیر از زمان خود کلاس برای حضور در آن صرف کنید. امروزه میلیون ها نفر در سرتاسر جهان و هزاران نفر در کشورمان مدارک تحصیلی خود را از طریق دانشگاه های مجازی دریافت میکنند.

تمام محدودیت های در مسیر آموزش شما را بر میداریم !


آموزش آنلاین و آموزش آفلاین :

در آموزش آنلاین دانشجو در همان زمانی که کلاس درس در حال برگزاری است در سر کلاس خود حاضر میشود ، اما در آموزش آفلاین اساتید اقدام به تصویر برداری از خود در حین تدریس یک واحد آموزشی می نمایند و سپس این ویدیوهای ضبط شده برای آموزش در اختیار دانشجویان قرار میگیرد. آیا هرگز به این اندیشیده اید که از 150 سال گذشته تا کنون علوم ، فنون و صنایع مختلف تا چه میزان دچار تغییر و تحول شده اند؟ صنعت هواپیما سازی، حمل و نقل، کامپیوتر، اتومبیل، پزشکی و غیره اما آیا باید کلاس های درسی کماکان مانند سالهای قبل و به صورت سنتی برگزار شوند ؟؟! هدف ما در شبکه آموزش مجازی ایرانیان این است که با کاهش دو مرحله ای هزینه و در اختیار گذاشتن کادر برگزیده اساتید مجرب کلیه علوم و فنون را از طریق اساتید فن به دانشجویان عزیز آموزش دهیم. در مرحله اول با توجه به عدم وابستگی به مکان هزینه رفت و آمد و زمان ارزشمند دانشجویان را کم میکنیم و در مرحله دوم با هزینه های پایین تر نسبت به مراکز فیزیکی آموزش علوم و فنون مختلف را به دانشجویان با کیفیتی بالاتر ارائه می نماییم. شعار ما آموزش آنی در یک هفته یا یک ماه نیست، بلکه ما با حذف موانع یادگیری شما، در زمانی فرحبخش و در طی یک پروسه ملایم و مداوم علومی را که به یادگیری آن تمایل دارید به شما آموزش میدهیم و در سرتاسر این راه همراه شما خواهیم بود.

مزایای آموزش مجازی :

عدم نیاز به صرف زمان و هزینه

با ارزش ترین دارایی شما زمان شماست. آیا هرگز به این فکر کرده اید که به طور متوسط برای هر کلاس یک و نیم ساعته در موسسات آموزش فیزیکی یک تا دو ساعت زمان و شاید به همان اندازه شهریه ی پرداختی خود را  برای رفت و آمد هزینه می کنید؟

استقلال از زمان و مکان، هر لحظه هر کجا

حتماً برایتان پیش آمده که به دلیل یک سفر کاری درون یا بیرون شهری یک یا چند جلسه کلاس خود را از دست داده باشید. و یا به دلیل اینکه زمان آزاد شما مطابق با برنامه ارائه شده موسسات نیست نتوانستید در کلاسها شرکت کنید. با آموزش مجازی در هر زمان و هر مکان حتی در سفر میتوانید سر کلاس حاضر شوید.

مدرسین مجرب از سرتاسر دنیا

با توجه به اینکه در آموزش مجازی هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد دپارتمانهای آموزشی ما با فراخوان های گسترده مدرسین مجرب ایرانی و خارجی را از سرتاسر دنیا جذب و با آنان برای آموزش شما دانشجویان گرامی همکاری می کنند.

حضور تازه و پر انرژی

کدام بهتر است؟ اینکه با خستگی بعد از یک روز کاری بلافاصله در کلاس حاضر شوید؟ یا اینکه پس از ساعتی استراحت در منزل و یا مرتب کردن کارها در محل کارتان در کلاس حاضر باشید؟

امکان ضبط کلاس

آموزش مجازی به شما این امکان را میدهد که  در صورتی که نتوانستید در موعد مقرر برگزاری در کلاس حاضر شوید پس از برگزاری فایل های کلاس ضبط شده را دانلود کرده و کلیه مطالب تدریس شده را مرور نمایید و عقب افتادگی از برنامه کلاس را جبران کنید

دسترسی نامحدود به رسانه های دیجیتال آموزش

با توجه به عدم محدودیت همه جانبه آموزش مجازی ، در حین برگزاری کلاس امکان به اشتراک گذاری همه نوع فایل های نوشتاری، صوتی ، تصویری ، پاورپوینت و حتی به اشتراک گذاری Desktop وجود دارد.